DUMESF`den Altın Tavsiyeler

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Fedarasyonu`nun (DUMESF) organize ettiği doping ve uyuşturucu konferansı, Osman Hamdi Bey Ortaokulu Ankara`da yapıldı. Konferansta ortaokul öğrencilerine doping ve uyuşturucunun zararları anlatıldı.

 DUMESF`den Altın Tavsiyeler
A+ A-

 Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu’ndan Altın Tavsiyeler
 
Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu’ndan Altın TavsiyelerDünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Fedarasyonu`nun (DUMESF) organize ettiği doping ve uyuşturucu konferansı, Osman Hamdi Bey Ortaokulu Ankara`da yapıldı.
 
Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Fedarasyonu`nun (DUMESF) organize ettiği doping ve uyuşturucu konferansı, Osman Hamdi Bey Ortaokulu Ankara`da yapıldı. Konferansta ortaokul öğrencilerine doping ve uyuşturucunun zararları anlatıldı.
Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF), Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF), Hankido, Kumdo, Hankumdo, Kunmudo, Sunmudo spor branşları Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak ve Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu, Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Ankara İl Başkanı Cüneyt Kılıç`ın katılımı ile Ankara`da "Uyuşturucu ve Dopinge Yaklaşma" konferansı" yapıldı. Ankara, Osman Hamdi Bey Ortaokulu Keçiören`de düzenlenen konferansa, Osman Hamdi Bey Ortaokulu Okul Müdürü Erdal Erden , Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Cüneyt Kılıç ile öğrenciler katıldı.
 
ILICAK: "TEMİZ SPOR VE TEMİZ GELECEK İÇİN KİTAP`OKUYUN"
 
Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, tek hedeflerinin uyuşturucu ve dopingden uzak çalışkan ve duyarlı sporcular yetiştirmek olduğunu belirterek, "Federasyon olarak bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ankara`da sporun birçok branşında çok başarılı aktif çalışmalar yapıldığını iyi biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza kötü alışkanlıklardan uzak başarılı bir hayat biçimini benimsemelerini anlatıyoruz. Kitap okuma alışkanlığının önemini anlatıyoruz. Yalnızlıkta dost ve arkadaş yokluğunun yerini kötü alışkanlıklar yerine , ancak kitaplar alabileceği için, televizyon ve internet ağlarının tehlikeli sunumlarından korunmak için kitap okumalıyız" dedi.
 
 
KILIÇ; "MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLE İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ"
 
Konuşmaların ardından Federasyon Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak ve Cüneyt Kılıç`a Ankara İl Temsilciliği, teşekkür belgesi verdi. Mücadele sporlarının her dalında uluslararası hakem, antrenör, milli sporcu ve Avrupa şampiyonu, Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu ve Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Ankara İl Başkanı Cüneyt Kılıç, genç jenerasyonumuz için çok önemli olan bu konularda, önümüzdeki günlerde farklı okullarda ve kurumlarda seminerler vermek üzere çalışmalar yapmayı amaçlıyoruz diyen Kılıç; "Temiz spor, temiz nesil" olgusunu her branşa yerleştirmek için daha çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bu konuda Milli Eğitim Bakanlığı ile de ortak çalışarak daha çok okulda ve daha çok paneller düzenleyerek gençlerimize uyuşturucunun zararlarını anlatmaya çalışıyoruz" dedi.